FUMO CAMEL FRONT.jpg

Szabász Munkatárs

Áttekintés

A Nanushka International Zrt. teljes munkaidős női felsőruházati szabászt keres budapesti központú nemzetközi luxus divatcégébe. A jelentkezéshez 3-5 év tapasztalat szükséges szabászat terén.

A vállalat 2005-ben alakult Budapesten és jelenleg amerikai, európai és ázsiai piacokra értékesít. A mintázó csapat részeként az új szabász az utazó mintakollekciók kivitelezésében vesz részt. Piacképes fizetés biztosított.

Feladatok

  • A mintázós csapat tagjaként gyártási és utazó minták szabása;
  • A kész termékek befejezésében való közreműködés.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés és csapatmunkába való részvétel egyaránt;
  • Női felsőruházat szabásába minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat;
  • Szakirányú végzettség;
  • Női felsőruházat nagyüzemi szabásában való jártasság;
  • Gépi terítékrajz, és kézi szabásminta ismerete.

Előnyök:

  • Varrás tudás;
  • Speciális gépek ismerete.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Telefonon: +36 70 603 5570
Email-ben: zsuzsa.toth@nanushka.com